„Kreiptis į gydytoją ortopedą traumatologą reikėtų tuomet, jeigu be jokios paaiškinamos priežasties jaučiate judėjimo diskomfortą,sąnarių, raumenų skausmą, jų tinimą, judesių ribotumą, taip pat tuomet, kai pastebite vystantis galūnių deformacijas, plokščiapėdystę arba patyrėte traumą“, - pataria gydytojas ortopedas traumatologas Dovydas Prascevičius.

Gana dažnai formuojasi įvairios raumenų ir kaulų ligos bei deformacijos, kurios nėra susijusios su traumomis. Jas lemia amžiniai pakitimai, navikai, uždegimai, metaboliniai sutrikimai, stresas, antsvoris, per didelis ar per mažas fizinis krūvis, prasta mityba ir daugybė kitų priežasčių. Visa tai tiria ir analizuoja medicinos šaka, vadinama ortopedija-traumatologija. AND KLINIKOJE dirbantys specialistai gali greitai ir tiksliai nustatyti diagnozę ir laiku paskirti reikiamą gydymą, kad gijimo procesai prasidėtų kuo greičiau.

Kokiems nusiskundimams esant galima kreiptis  gydytojo ortopedo-traumatologo konsultacijai AND KLINIKOJE?

  • skausmas sąnariuose, kauluose;
  • uždegiminės sąnarių ligos;
  • išnirimai, raiščių patempimai ir plyšimai;
  • riešo kanalo sindromas;
  • ilgai negydyti ar blogai sugiję lūžiai;
  • artrozės;
  • deformacijos;
  • plokščiapėdystė;
  • infekcijos ir kitos kaulų, sausgyslių, raiščių ir raumenų patologijos.

Kokius gydymo metodus taiko ortopedija-traumatologija?

Esant poreikiui, AND KLINIKOS specialistai konsultacijos metu gali atlikti echoskopiją ar paskirti rentgeno, magnetinio rezonanso tyrimus. Priklausomai nuo diagnozės, gali būti atliekamos injekcijos į sąnarius ar sausgysles, punkcijos ir vaistų suleidimas, išnirimo atstatymas, taikoma PRP terapija. Taip pat teikiamos rekomendacijos ir patarimai dėl gyvenimo būdo pokyčių gijimo metu ir po jo. Kai kuriais atvejais gali būti reikalingas ir chirurginis gydymas (chirurginiam gydymui  išduosimenukreipsimą ar rekomendaciją).

Kas yra PRP terapija?

PRP – tai trombocitais praturtinta kraujo plazma (sutrumpinimas iš anglų kalbos „Platelet-Rich Plasma“), kuri skatina gijimą. Tai pažangus gydymo metodas, naudojamas daugelyje medicinos sričių. Plazma yra kraujo komponentas, kuriame yra baltymų, padedančių kraujui krešėti bei skatinančių ląstelių augimą. Atlikus PRP injekciją į pažeistus audinius, organizmas paskatinamas auginti naujas, sveikas ląsteles. Ortopedija-traumatologijaPRP terapiją naudoja kaip būdą pagreitinti sausgyslių ir sąnarių susirgimų, kai kurių raumenų patempimų gijimo procesus. 

PRP terapija yra greita ir saugi procedūra. Specialistas paima paciento kraujo mėginį, įstato jį į centrifugą, kuriai greitai sukantis atskiriami reikiami kraujo komponentai. Šis procesas trunka apie 15 minučių. Tuomet paruošiama išgauta kraujo plazma ir suleidžiama kaip injekcija į pažeistą vietą. 

AND klinikoje už paslaugas atsiskaityti galite palankiomis mokilizingas sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA

Kainos

Gydytojo ortopedo traumatologo paslaugos

Paslaugos pavadinimas Kaina, €
Gydytojo ortopedo traumatologo konsultacija 60
Gydytojo ortopedo traumatologo konsultacija su echoskopu 95
Pakartotinė gydytojo ortopedo traumatologo konsultacija (2 sav. bėgyje) 35
Pakartotinė gydytojo ortopedo traumatologo konsultacija su echoskopu 65
Kelio ar alkūnės punkcija 30
Svetimkūnio išėmimas iš odos 50
Mažos žaizdos chirurginis sutvarkymas 40
Didelės žaizdos chirurginis sutvarkymas 75
Siūlų ir kabučių išėmimas, įskaitant perrišimą 25
Imobilizacija gipso langete 30
Perrišimas 15-30
Smulkiųjų sąnarių repozicija - sąnario atstatymas 45
Stambiųjų sąnarių repozicija - sąnario atstatymas 90
Sąnarių gydymas trombocitų koncentratu (RegenLab A-PRP) 210
Priežiūros mokestis (taikomas kiekvieno vizito metu) - apima visas vienkartines, pagalbines, matomas ir nematomas dezinfekcijos, infekcijų kontrolės (sterilizacijos, aseptikos, antiseptikos) numatytas saugos priemones, kurios yra privalomos medicinos sveikatos paslaugų teikimo metu asmens sveikatos priežiūros įstaigoje. 5