Kiekviena moteris privalo reguliariai lankytis į gydytoją ginekologą. Tik laiku apsilankius galima greitai diagnozuoti ligą ir tinkamai parinkti gydymo metodus. Todėl labai svarbūs profilaktiniai pasitikrinimai, taip išvengsite tokios ligos kaip gimdos kaklelio vėžio. Moteriai patariama nedelsiant kreiptis į gydytoją atsiradus šiems simptomams: sutrikusios ar skausmingos mėnesinės, pagausėjusios išskyros, diskomfortas ar skausmas pilvo srityje, skausmingi lytiniai santykiai. AND klinikos Vilniuje gydytojai diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas , konsultuoja kontracepcijos ir nevaisingumo klausimais, diagnozuoja ankstyvą nėštumą, konsultuoja ir prižiūri moteris nėštumo laikotarpiu, konsultuoja mergaites ir paaugles.
Dažniausios ginekologinės ligos:
- Kiaušidžių cistos
- Genitalijų uždegimai
- Gimdos miomos
- Įvairūs kraujavimai iš gimdos
- Nevaisingumas
- Endometriozė
- Mėnesinių ciklo sutrikimai ir kt.
AND klinikos Vilniuje akušeris ginekologas konsultuoja aktualiais ginekologiniais klausimais, rūpinasi nėščiųjų priežiūra, pataria kontraceptijos klausimais, teikia ginekologinę pagalbą.
AND klinikoje taip pat teikiame šias paslaugas:
– Intymių sričių karpų, kondilomų šalinimas elektrokoaguliacija
Viena iš intymios zonos problemų, apie kurias galime vengti kalbėti, tačiau susiduriame – kandilomos ir karpos. Jų sukėlėjas, žinomas kaip žmogaus papilomos virusas, turi ne vieną tipą, o kai kurie jų gali sukelti ikivėžinius susirgimus, gimdos kaklelio pokyčius ir patį vėžį, todėl moterims, kurios pačios ar kurių partneriai turėjo lytinių karpų, būtina reguliariai atlikti citologinius tyrimus.
Nors dauguma karpų nesukelia jokių simptomų ir yra tik jaučiamos, tačiau dėl lėtinės infekcijos ilgainiui atsiranda diskomfortas, niežėjimas ir deginimas intymių organų zonoje.
Karpas galite atpažinti pagal šiuos požymius:
-
Tai plokšti dariniai arba karpos, jie būna įvairaus dydžio baltai rožinės arba odos spalvos;
-
Atsiranda bet kurioje lytinių organų vietoje arba apie išangę;
-
Pasireiškia nebūtinai iškart užsikrėtus, iki jų išryškėjimo gali praeiti 2-3 mėnesiai ar net metai;
-
Makšties prieangyje sunkiai pastebimos, ypač jeigu yra plokščios formos;
-
Kai kurios karpos turi spenelinę išvaizdą ir auga grupelėmis, kartais gana didelėmis, tad yra pastebimos lengvai.
Jei pastebėjote pakitimų lytinių organų srityje, atsirado kondilomų ar karpų, ir patiriate dėl to diskomfortą, siūlome apsilankyti AND klinikoje ir kartu su gydytoju ginekologu aptarti galimybę pašalinti jas elektrokoaguliacijos pagalba. Tai nesudėtinga procedūra, kurios metu odos darinys suimamas pincetu ir pašalinamas elektropeiliukiu, nesukeliant kraujavimo. Per 5-10 dienų vieta, nuo kurios buvo pašalinta karpa ar papiloma, visiškai sugyja ir atgauna vienodą kūno spalvą.
– Ginekologinė gydomoji PRP terapija
Net 1 iš 20 moterų susiduria su tam tikromis intymiomis problemomis ir seksualiniais sutrikimais. Pažangos medicinos dėka kilusias problemas galima išspręsti su PRP terapijos pagalba.
Terapija Jums padės jei susiduriate su šiais simptomais:
-
Seksualinė moterų disfunkcija (lytinio gyvenimo sutrikimai) – žemas, sumažėjęs lytinis potraukis, sunkiai arba nepasiekiamas orgazmas, skausmingi lytiniai santykiai (dispareunija);
-
Sumažėjęs makšties įeigos tonusas;
-
Surandėjimai ir kiti pokyčiai, atsiradę po gimdymo;
-
Lėtiniai uždegiminiai vulvos susirgimai - sklerotinė ir atrofinė kerpligė, negyjančios erozijos ir pan.;
-
Išorinių lytinių organų odos ir gleivinių atjauninimas.
Procedūros trukmė, dažnis, kontraindikacijos
Konsultacijai pakanka iki 30 min., o procedūra kartu su nuskausminimu trunka iki 1 val. Maksimaliam efektui pasiekti, ją atlikti rekomenduojama 3 kartus kas tris mėnesius. Rezultatas yra jaučiamas beveik iškart po pirmosios procedūros ir gerėjimas matomas po kiekvienos papildomos procedūros.
Procedūros reikėtų atsisakyti tuo atveju, jeigu laukiatės, Jums nustatyta trombocitopenija ar autoimuniniai susirgimai, šiuo metu sergate vietiniais infekciniais ar uždegiminiais susirgimais.