Šeimos gydytojai taip pat ir bendrosios praktikos gydytojai atlieka labai svarbų vaidmenį asmens sveikatos ir medicinos sistemoje. Paprastai jie yra pirmieji, su kuriais susitinka pacientas, kai jam iškyla kokių nors klausimų dėl savo sveikatos. Šeimos gydytojų paslaugos apima tiek gydymą, tiek profilaktiką, tiek nukreipimą pas kitus specialistus.

Kokiais atvejais galima kreiptis į šeimos gydytoją?

Mūsų klinikoje Vilniuje šeimos gydytojų paslaugos teikiamos įvairaus amžiaus žmonėms: tiek kūdikiams, vaikams, darbingo amžiaus asmenims, tiek senjorams. Dažniausiai į kliniką kreipiasi pacientai, pajutę ūmius ligos simptomus, tokius kaip karščiavimas, kosulys, skausmas. Kiti pacientai reguliariai lankosi pas gydytojus specialistus, todėl pirmiausiai atvyksta pas šeimos gydytoją, kuris išrašo siuntimą bei gali paskirti reikiamus tyrimus. Taip pat dalis žmonių serga lėtinėmis ligomis, kurioms reikalinga nuolatinė stebėsena ir gydymo plano peržiūra. Tačiau labai svarbu nepamiršti ir profilaktikos. „Net jeigu jums nieko neskauda ir neturite jokių nusiskundimų, vertėtų reguliariai apsilankyti pas savo šeimos gydytoją, kuris atsižvelgdamas į jūsų amžių ir ligos istoriją pasiūlys sudalyvauti profilaktinėse programose ar tyrimuose“ , - pataria šeimos gydytoja Monika Kvedaraitė.

Kokias paslaugas teikia šeimos gydytojai?

Pagrindinės šeimos gydytojų paslaugos AND klinikoje Vilniuje :

  • paciento apžiūra bei nusiskundimų aptarimas;
  • kraujo, šlapimo, elektrokardiogramos bei kitų tyrimų paskyrimas;
  • nukreipimas pas gydytojus specialistus;
  • gydymo plano sudarymas, gyvenimo būdo korekcija;
  • kompensuojamų ir nekompensuojamų vaistų išrašymas;
  • nedarbingumo pažymėjimo išrašymas;
  • mitybos, įpročių koregavimo aptarimas ir rekomendacijų teikimas;
  • pažymų išdavimas;
  • profilaktinių patikrinimų plano sudarymas.

Traktuojama, kad šeimos gydytojų paslaugos gali išspręsti net iki 80 proc. paciento sveikatos problemų. Visais kitais atvejais, kai situacija reikalauja detalesnio ištyrimo, šeimos gydytojai nukreipia pacientus gydytojų specialistų konsultacijoms.

Kaip galima užsirašyti šeimos gydytojo konsultacijai?

Šeimos gydytojo konsultacija teikiama iš anksto užsiregistravusiems pacientams, telefonu bei kitomis internetinėmis registracijos sistemomis. Šeimos gydytojų paslaugos teikiamos pacientams, prisirašiusiems prie AND KLINIKA šeimos gydytojo arba privačia tvarka, pasirinkus mokamą šeimos gydytojo konsultaciją Vilniuje.

Pas mus registruotiems ir privalomuoju sveikatos draudimu draustiems pacientams šeimos gydytojų konsultacijos, rūpestingas slaugytojų darbas bei gydytojų specialistų konsultacijų paskyrimas, į sutartį, įtraukti kraujo, kiti diagnostiniai bei laboratoriniai tyrimai, atliekami nemokamai.

AND klinikoje už paslaugas atsiskaityti galite palankiomis mokilizingas sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA

Kainos

Šeimos medicinos paslaugos

Paslaugos pavadinimas Kaina, € Registruotiems pacientams, €
Pirminė šeimos gydytojo arba gydytojo specialisto nuotolinė konsultacija 45 nemokama
Šeimos gydytojo konsultacija vaikui iki 16 m. 45 nemokama
Šeimos gydytojo konsultacija suaugusiam 55 nemokama
Šeimos gydytojo pakartotinė konsultacija dėl tos pačios ligos 1 mėn. laikotaryje 35 nemokama
Šeimos gydytojo konsultacija skubos tvarka* 80 25
Kompensuojamų vaistų paso išdavimas pirmą kartą neteikiama nemokama
Kompensuojamų vaistų paso keitimas** neteikiama 1 arba 5
* konsultacija teikiama papildomu gydytojo darbo laiku
** pametus, sugadinus ar kitaip, dėl paciento kaltės, praradus, galiojantį kompensuojamų vaistų pasą, naujo išdavimas kainuoja 5 €