Dantų balinimas: kodėl tai verta patikėti profesionalams?
2021.07.23

Dantų balinimas: kodėl tai verta patikėti profesionalams?

Baltų dantų šypsena ne tik atrodo estetiškai patraukliai, tačiau suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Tai neabejotinai labai svarbu gerai psichologinei būklei. Deja, natūraliu dantų baltumu džiaugiasi ne visi pacientai. Laimei, galime padėti jį susigrąžinti! AND klinika kviečia pasinaudoti puikia proga ir atlikti profesionalų dantų balinimą gydytojo kabinete, pasitelkiant į pagalbą ypač saugią ir populiarią Philips Zoom dantų balinimo sistemą. Kokie jos pranašumai?

Unikali balinimo sistema

Vartojamame maiste, gėrimuose, gausu pigmentų, kurie veikia mūsų dantų spalvą. Žalingi įpročiai, tokie kaip rūkymas, taip pat ilgainiui keičia dantų atspalvį, natūralus baltumas palaipsniui prarandamas, todėl pradedam ieškoti būdų, kaip jį susigrąžinti. Čia į pagalbą verta pasitelkti Philips Zoom!

Tai inovacija, pasižyminti visapusišku saugumu: balinimo medžiagos yra iš 6 proc. vandenilio peroksido ir amorfinio kalcio fosfato. Tai nekenkia dantų emaliui: peroksidas, veikiamas specialios šviesos, balinimo metu skyla į deguonį, įsiskverbia į emalį ir švelniai, tačiau efektyviai išbalina ant dantų esančias spalvotas medžiagas, nelygumus ir dantims suteikia natūralų blizgesį.

Renkantis balinimą Philips Zoom sistema, balinimo lempa nekaitina nei dantų, nei paciento dantenų, todėl nekyla pavojus ir nerviniam danties audiniui, neatsiranda dantų jautrumo ar dantenų sudirgimo. Puikų rezultatą pastebėsite jau po pirmos procedūros – dantys gali pabaltėti net iki 8-ių atspalvių!

Savarankiškas dantų balinimas – pavojingas

  • Pažeidžiamas dantų emalis. Savarankiškas dantų balinimas vyksta pasitelkiant nesaugias priemones: tai gali būti net valgomoji soda, druska ar citrinų rūgštis… Šios medžiagos pažeidžia apsauginį dantų sluoksnį, subraižo emalį, atsiranda mikroskopinių įtrūkimų. Galiausiai, emalio sluoksnis suplonėja ir padidėja dantų jautrumas.
  • Dirginamos dantenos. Naminės balinimo priemonės didina ir dantenų jautrumą. Jos parausta, tampa jautrios, pradeda kraujuoti, mažėja atsparumas bakterijoms ir kyla uždegimai.
  • Minimalus rezultatas. Savarankiškas dantų balinimas parduotuvėje įsigytomis priemonėmis, dažnai neduoda jokio arba tik labai nedidelį rezultatą. Be to, būna balinimo priemones naudoti nuolat, o nesaugios priemonės žaloja dantis ir dantenas.
  • Veltui išleidžiami pinigai. Dantų balinimo priemonės dažnai kainuoja brangiai, o jų efektyvumas, susumavus išleistus pinigus, neatsiperka. Galiausiai paaiškėja, kad suma, mažai kuo skiriasi nuo profesionalaus dantų balinimo kainos gydytojo kabinete.

Kviečiame rinktis saugumą ir garantuotus rezultatus. Visą liepos mėnesį AND klinika kviečia apsilankyti profesionaliam dantų balinimui su nuolaida. Dantų balinimas Philips Zoom sistema dabar kainuoja tik 190 Eur (kaina be nuolaidos 220 Eur). Nepraleiskite progos džiaugtis balta šypsena!