Ieškote harmonijos? Norite būti sveiki, išsiugdyti sveikus gyvensenos bei mitybos įpročius?

Kviečiame Jus į  „AND klinikos“ organizuojamas holistine sveikatos samprata paremtas sveikatingumo stovyklas! 

Jūsų laukia nuostabus laikas gamtos prieglobstyje, lektorių ekspertų vedamos paskaitos, mankštos, treniruotės lauke, sveikas, organizmui naudingas maistas, kokybiškas poilsis ir pozityvios mintys.

Mums svarbu, kad kiekvienas stovyklautojas jaustųsi komfortiškai, todėl, atvykus į stovyklą, parinksime Jums tinkamą fizinio aktyvumo grupę. Jei esate sportiškas, o Jūsų fizinė sveikata puiki – pateksite į didesnio fizinio aktyvumo, jei esate mažiau aktyvūs ar turite kokių nors sveikatos  problemų – į tausojančio fizinio aktyvumo grupę.

Stovyklos metu savo žiniomis dalinsis žinoma holistinės sveikatos sampratos propaguotoja gydytoja onkologė Edita Juodžbalienė, gyvenimo būdu ir ligų priežastiniu ryšiu bei alternatyvia individualizuota medicina besidominti gydytoja oftalmologė, sveikatos psichologė Ramutė Vaičaitienė, mankštas ir funkcines treniruotes ves fizinio aktyvumo sveikatinimo specialistė, profesionali trenerė Virginija Petkevičienė. Kiekvienoje stovykloje kaskart dalyvaus ir vis kiti kviestiniai lektoriai, suteiksiantys vis naujų žinių ir įkvėpsiantys sveikos gyvensenos pokyčiams.

Kodėl verta dalyvauti sveikatingumo stovykloje?

  • Atitrūksite nuo miesto šurmulio, atsipalaiduosite ir pajusite ramybę puikioje aplinkoje gamtos apsuptyje;
  • Gausite naudingų žinių, apie savo organizmą, ligų priežastis ir jų prevenciją, sveikatos išsaugojimą, kurios neabejotinai pravers, einant sveikos gyvensenos keliu;
  • Atrasite naujus skonius, mėgausitės sveikos mitybos ekspertų gaminamu maistu, kuris ne tik sveikas, bet ir nepaprastai gardus;
  • Džiaugsitės bendraminčių draugija, naujomis pažintimis, patirtimis, pirmais kartais, užsiėmimų įvairove.

Atraskite kūno ir sielos harmoniją, išmokite naujų dalykų, pasikraukite teigiamos energijos ir puikiai praleiskite laiką.

Kviečiame prisijungti visus, jau patyrusius sveiko gyvenimo būdo puoselėtojus ir tik žengiančius pirmuosius žingsnius sveikos gyvensenos keliu, ieškančius patirtimi ir praktika pagrįstos patikimos informacijos.

Į stovyklą kviečiame ir Jūsų vaikus – jų priežiūra ir užimtumu pasirūpins profesionali vaikų edukatorė.

Sveikatingumo stovyklos vyksta keletą kartų per metus.

Pasirinkite Jums patogias datas ir  pildykite registracijos formą, o mes pažadame Jums įsimintiną ir prasmingą laiką.

Daugiau informacijos apie stovyklas rasite ČIA.

AND klinikoje už paslaugas atsiskaityti galite palankiomis mokilizingas sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA